TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
77 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ : Firma Rehberi
  • ADRES: Orduyeri, 190. Cd. Pk:74200, 74100 Bartın Merkez/Bartın
  • TELEFON: (0378) 227 05 02
  • SOSYAL MEDYA:
  • ÇALIŞMA SAATLERİ:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Taksi mi arıyorsunuz?
Doğru yere geldiniz, sadece tek arama ile nerde olursa olunuz biz geliriz.

Orduyeri, 190. Cd. Pk:74200, 74100 Bartın Merkez/Bartın, Güneş Taksi

Bartın, Karadeniz Bölgesi’nin batısında yer alan bir şehirdir. Şehirde taksi hizmetleri mevcuttur ve genellikle standart taksi tarifesi ile hizmet vermektedirler.

Bartın’da gezilecek yerler arasında şunlar bulunmaktadır:

Amasra: Bartın’ın en ünlü turistik yerlerinden biri olan Amasra, tarihi ve doğal güzellikleri ile ziyaretçilerini büyüler. Antik kalıntıları, kaleleri, plajları ve balıkçı köyleri ile ünlüdür.
Safranbolu: UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Safranbolu, Osmanlı dönemi evleri, tarihi çarşısı ve camileri ile ünlüdür. Şehir, Bartın’a yaklaşık 50 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.
Bartın Kalesi: Bartın şehir merkezinde yer alan Bartın Kalesi, Selçuklu dönemine ait bir kale kalıntısıdır. Tarihi yapısı ve güzel manzarası nedeniyle ziyaret edilmeye değer bir yerdir.
Ulugöl: Bartın’ın güneyinde yer alan Ulugöl, doğal güzelliği ve göl manzarasıyla ünlüdür. Piknik yapmak, yürüyüş yapmak ve doğa yürüyüşü yapmak için ideal bir yerdir.
Kurucasile: Bartın’ın sahil kasabası Kurucasile, plajları, balık restoranları ve tarihi Kale’si ile ziyaretçileri cezbeder. Plajda güneşlenmek, denizde yüzmek veya balık yemek için ideal bir yerdir.

FİRMA FOTOĞRAFLARI

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.