• taksiburda@gmail.com

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

Eylül 26, 2021 8:59 am

Acil Taksi

Acil Taksi

Taksi burda İnternet sitesi, ulaşım kolaylığını sağlamak için kurulan bir web sitesidir. Günlük yaşantımızın her noktasında taksiler bir ihtiyaçtır. Toplu taşımalara nazaran daha konforlu ve ulaşım noktasına hızlı şekilde ulaştıran bir araçtır. Acil taksi 7/24 hizmet veren bir yerdir. İstenilen noktaya kolay ulaşım kolaylığı sağlayan araçtır.

Taksiye Binerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Acil taksi aramak genelde herkesin başına gelmiştir. Büyükşehirlerde taksiye binmek, özellikle trafiğin en yoğun saatlerinde ulaşım ve konfor açısından doğru bir seçimdir. Çünkü işe, okula gidiş ve çıkış oldukça kalabalıktır. Özellikle İstanbul’da bu durum neredeyse bazı zamanlarda çile çekmemizi sağlar. Taksite binerken dikkat edilmesi gereken hususları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Taksinin hangi duraktan çağırıldığına
  • Normal taksi mi? Korsan taksi mi olup olmadığına
  • Taksimetreyi açtığından emin olun
  • Size belirtilen taksi plakasının doğru olup olmadığına
  • Taksiyi kullanan şoförün o an ki genel durumu (sigara ve alkol tüketimi)

Şoförler genelde dürüst olurlar. Bazen gidecekleri yol hakkında hiçbir fikirleri olmayabilmektedir. Uzun bir gezinti yapmamak için yolu sizin tarif etmeniz daha mantıklıdır.

Bulunduğunuz Lokasyona Yakın Bir Durak Seçilmelidir

Acil taksi arayanlar yakın lokasyonlu duraklar tercih eder. Taksi burda uygulaması üzerinden çevrenizde bulunan aktif taksileri görebilirsiniz. Fakat bazı durumlarda taksi bulmak neredeyse imkansızdır. Özellikle pandemi döneminde toplu taşımalar belirli bir sürede hizmet veriyor olması birçok kişinin zorlanmasına sebep oldu. Çalışma saatleri dışında ulaşım ihtiyaçlarının karşılanmaması gibi sorunlara neden olmuştur.

Acil taksi gerektiren durumlarda yakın lokasyon seçimi son derece önemlidir. Vakit kaybetmeksizin bulunduğunuz noktaya taksi hızlıca gelir. Taksi burda web İnternet sitesi 7/24 hizmet vermektedir. Bulunduğunuz noktaya ışık hızıyla ulaşım sağlanmış olur.

Acil Taksi Gerektiren Durumlarda Duraktan Araç Hakkında Bilgi Alın

Taksi ve taksi durakları hizmet yönetmelik hükümlerine uygun olarak faaliyette çalışmalarına müsaade edilenler UKOME adında bir sözleşmeye tabidir. Bu sayede ulaşım transferini sağlayan kişiler, birtakım kurallara uyması gerekiyor. Aracın üretim yılı, bakımı ve yakıt tipi vb. ölçütlere uymalıdır. Transfer süresince can güvenliğiniz taksi şoförüne ve taksiye emanettir.

Taksi burda hizmeti sağlayan web sitesi ya da telefon uygulaması üzerinden durak yetkilisiyle araç hakkında bilgi alabilirsiniz. Taksi durağından

  • Aracın rutin bakımının yapılmış olmasını
  • Yolu bilen şoförün gelmesi
  • Sigara içmeyen bir şoför olması
  • Yeni bir araç olması

Gibi hususları belirterek nasıl bir araç ve şoför istediğiniz belirtebilirsiniz. Taksiler temiz bir ortamda yolculuk yapma imkanı sağlayabilirsiniz. Sürekli dezenfektan yapılarak temiz bir ortamda yolcuk yapma imkanı sunuluyor. Sizlerle gerekli tüm bilgiler paylaşılıyor.

Kaliteli Bir Yolculuk Transferi Yapın

Acil taksi ihtiyacınızı karşılayan taksi burda hizmetine son dönemde talep oldukça arttı. Vermiş olduğu hizmet kalitesi gerek %100 müşteri memnuniyetliliği sayesinde taksi burda web sitesine olan ilgi arttı. Taksi burda web sitesi acil taksi ihtiyacınızı vakit kaybetmeden karşılıyor. Çözüm odaklı çalışan sistemimiz ve altyapımız sayesinde sizleri değerli kılmaktadır.

Acil taksi ihtiyacı olanlara ışık hızında bir geri dönüş yapılır. Alt yapımız sayesinde olağanüstü donanıma sahibiz. Son model araçlarımız ve titiz şoförlerimiz sayesinde kaliteli bir yolculuk yapmanızı sağlıyoruz. Mesafe fark etmeksizin gideceğiniz noktaya ulaşım yapmanıza olanak tanıyoruz. Acil taksi hizmeti tüm detaylara kadar düşünülmüş bir altyapıya sahiptir. Özellikle şoförler oldukça dikkatli ve titizliğe dikkat ediyor. Araç içerisinde sigara içilmesi mümkün değildir.

Güvenli Şekilde Ulaşım Sağlıyoruz

Taksi burda wep sitesi ya da uygulaması üzerinden güvenli yolculuk yapabilirsiz. Şehir içi veya şehir dışı bir yolculuk imkanı sunuluyor. Özellikle büyük şehirlerin en büyük sıkıntısı belirli bir saatte trafik probleminin yaşanmasıdır. Taksi burda sitesi üzerinden bizimle iletişime geçerek hızlı bir yolculuk yapabilirsiniz. Taksi şoförleri kemik kadromuzdan oluşuyor. En önemlisi belirli süre içerisinde eğitim almaktadır. Saygı çerçevesi içerisinde yolculara davranıyorlar.

Taksi burda özelliği sayesinde acil taksi bulmak mümkün oluyor. Taksi durağında sayısız taksilere sahip olan taksi burda İnternet üzerinden kolayca ulaşım sağlanıyor. Bulunduğunuz yerden gideceğiniz noktanın km’sini hesaplayarak tahmini bir fiyat aralığı belirlenir. Mesafe dışında herhangi bir şekilde yolun uzatılması söz konusu değildir.

 

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.