TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
9 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ : Belirtilmemiş
  • ADRES: Hatip İrimi Menkii Siteler Mahallesi, Marmaris, 48700
  • TELEFON: 02524130806
  • SOSYAL MEDYA:
  • ÇALIŞMA SAATLERİ:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS YERLERİ MUĞLA

FİRMA HAKKINDA

Taksi mi arıyorsunuz?
Doğru yere geldiniz, sadece tek arama ile nerde olursa olsunuz biz geliriz.

Hatip İrimi Menkii Siteler Mahallesi, Marmaris, 48700, Bulvar taksi Muğla

Size değerli müşterilerimi en iyi, en konforlu, en hızlı hizmet veriyoruz. Sadece bize arayın, tek arama ile istediğiniz yere bırakıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli şey.

Öncelikle, Muğla-Konacık taksi hizmeti, Muğla şehrinin merkezinde yer alıyoruz Konacık semtinde hizmet veriyoruz. Bir taksi sürücüsüne atıfta bulunabilirsiniz. Taksi hizmeti, şehir içindeki ulaşım ihtiyaçlarını karşılıyoruz havaalanları, otogarlar, oteller ve turistik yerler gibi popüler noktalara transferler de sunuyoruz.

Muğla, Türkiye’nin batısında, Ege Bölgesi’nde yer alan bir şehirdir ve tarihi, doğal güzellikleri ve turistik yerleri ile ünlüdür. Şehir, plajları, antik kentleri, doğal parkları ve müzeleri ile ziyaretçiler için birçok aktivite sunmaktadır.

İşte Muğla’da gezilebileceğiniz yerlerden bazıları:

Bodrum Kalesi: Bodrum Kalesi, Bodrum şehrinde yer alan tarihi bir yapıdır. Bodrum Kalesi, içerisinde bir müze, yanı sıra bir amfi tiyatro ve bir cami de bulunan iki katlı bir tarihi yapıdır.
Saklıkent Kanyonu: Saklıkent Kanyonu, Muğla’nın Seydikemer ilçesinde yer alan doğal bir parktır. Kanyon, yürüyüş ve rafting gibi açık hava etkinlikleri için popüler bir yerdir.
Marmaris: Marmaris, Muğla’nın güneybatısında yer alan bir tatil beldesidir. Plajları, su parkları ve alışveriş merkezleri ile ziyaretçiler için birçok aktivite sunmaktadır.
Ölüdeniz: Ölüdeniz, Fethiye ilçesinde yer alan ünlü bir plajdır. Turkuaz renkli suyu ve muhteşem manzarası ile ziyaretçilerin favori yerlerinden biridir.
Dalyan: Dalyan, Dalyan Nehri üzerinde yer alan bir kasabadır. İztuzu Plajı ve Kaunos Antik Kenti gibi popüler turistik yerlere ev sahipliği yapmaktadır.
Göcek: Göcek, Muğla’nın batısındaki bir kıyı kasabasıdır. Göcek Muğla’nın bir yatçılık merkezi olarak ünlüdür. Lüks villaları, restoranları ve plajlarıyla bilinmektedir.

FİRMA FOTOĞRAFLARI

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.